אודות

המותג YANKEE CANDLE, עושה עליה מחודשת לישראל, אחרי שנים שהמותג הנרות האהוב היה במתכונת מצומצמת בארץ, חתמה חברת וויטסנט בע”מ, במרץ 2017, על הפצה הבלעדית של המותג בישראל.

סיפור המותג:
חג המולד 1969, מייק קיטרדג’ בן השש-עשרה, חיפש להביא לאימו מתנה לחג המולד. מייק הצעיר החליט להמיס כמה עפרונות צבעוניים כדי להפוך אותם לנר. שכנה של המשפחה שראתה את מייק הצעיר מכין את הנר, שכנעה אותו למכור לה את הנר. בסכום שמייק קיבל הוא קנה מספיק שעווה לעשות שני נרות, אחד עבור אמא שלו, ועוד אחד למכירה. זו היתה לידתו של המותג של ינקי קנדל.

Yankee Candle הפך להיות השם המוכר ביותר בעסקי הנרות הריחניים ומותג הנרות הנמכר ביותר בארצות הברית. המותג מקפיד לייצר תשוקה ללקוחות שלנו באמצעות הניחוחות בכל נר ובכל מוצר.

וויטסנט בע”מ:
חברת וויטסנט הינה החברה השלישית בגודלה בעולם בתחום פתרונות ריח לכל סביבה, החברה החלה את דרכה לפני 11 שנה בישראל, והצליחה להביא לישראל את הבשורה בתחום הריח האווירה הממותג לחברות רבות, כגון ישרוטל, פתאל, דן, רשתות אופנה כמו קסטרו, רנואר, אדידס, קדס, מגה ספורט ועוד רבים אחרים.
מותג הנרות Yankee Candle המביא עימו תשוקה לריחות, מהווה התאמה מושלמת לחברת וויטסנט וסל השירותים ללקוחותיה העסקיים בישראל ולמגזר הפרטי.

זוהי תחילתה של ידידות נפלאה בין מותג על בתחום הנרות הריחניים למותג וויטסנט שמוביל את מהפכת האווירה למותגים וחברות באמצעות חוש הריח.
אתר וויטסנט ישראל http://www.wst.co.il  אתר וויטסנט חו”ל http://www.scent-flow.com